אירוע חברה

כיום מקובל מאוד שכל חברה, ארגון או עסק מפנק את עובדיו למספר ימי גיבוש. הדבר תורם רבות לקשר הטוב בין העובדים, ליחסים שלהם מול המעסיקים כאשר התוצאה היא מוטיבציה גבוהה יותר בין אנשי הצוות ועסק שמצליח לפרוץ קדימה ולצמוח הלאה.

סדנאות גיבוש - ,Overseas הפקת אירועים לחברות, טיולי חברה, טיולי תמריץ ונופש חברה
ימי גיבוש וכיף - ,Overseas הפקת אירועים לחברות, טיולי חברה, טיולי תמריץ ונופש חברה

טיולי תמריץ – דבר שכל עסק חייב לעצמו!

כיום אנחנו עדים לתופעה הגוברת והולכת כאשר כל חברה או ארגון המכבדים את עצמם יוצאים יחד עם העובדים שלהם למספר ימי גיבוש בחול או לטיולי תמריץ בחול. עד לא מזמן ידענו כי מקום העבודה הוא מקום שאנחנו באים לעבוד בו ואת המנוחה אנחנו מוצאים בבית, בימי החופשה וכמובן בחיק המשפחה או יחד עם חברים. אך כיום העולם השתנה ומעסיקים רבים כבר הבינו כי נופש לעובדים זה לא מותרות. העובדים נהנים מהפוגה שמאפשרת להם לשוב אחר כך לעבודתם בכוחות מחודשים ומי שנהנה בעיקר מגיבוש החברה בחול זהו העסק עצמו אשר מקבל לאחר החופשה עובדים רעננים, עובדים שמעריכים ומוקירים אותם יותר, צוות מגובש שיצר קשרי ידידות חדשים כאשר כל אלו משפיעים בסופו של דבר על הצלחת העסק. כי עובדים מרוצים זהו מתכון בטוח להצלחה.

פעילויות נוספות

נופש חברה

הפקת אירועים לחברות

טיולי חברה

טיולי תמריץ

נופש חברה בחול - ,Overseas הפקת אירועים לחברות, טיולי חברה, טיולי תמריץ ונופש חברה

אירועים עסקיים בחול - למה לבחור ב-Overseas?

אירוע חברה עסקי דורש הפקת אירועים עסקיים מקצועי ומסודר. כאשר מתכננים לצאת לנופש חברה בחול או לימי גיבוש בחול יש להבנות ולתכנן אותם בקפידה בעזרת אנשי מקצוע. כאשר הימים הללו יתפרו היטב בהתאם לרצונות הלקוח, הם יעניקו לצוות העובדים את התחושה שחשבו עליהם, השקיעו בהם ולא סתם זרקו להם ‘עצם’ בכדי לצאת ידי חובה, כי כך כולם עושים.
במגוון האופציות הרחב של אירועי חברה המוצע היום, אנו רואים אופציה שצועדת צעד אחד קדימה כאשר מתחילים לערוך אותם בחו”ל. ברור שנופש כזה נחשב הרבה יותר והעובדים מתרגשים לקראתו ונלהבים מהתכנית באופן מיוחד. כאן כדאי לדעת שלא תמיד נופש כזה יהיה בהכרח יקר יותר ביחס לחופשה בארץ, אך החופשה תהיה ברמה גבוהה הרבה יותר עם ניחוחות יוקרתיים של חו”ל ואווירה מגבשת במיוחד.

הייחוד באירוע חברה בחו״ל ובדגש על מדינה מגוונת ומרתקת כמו קפריסין הוא היכולת לשלב אטרקציות מדליקות כמו טרקטורונים, רכיבה על סוסים, סנפלינג וטיפוס סלעים, סדנאות בישול של אוכל קפריסאי מסורתי וכמובן מסיבת שבירת צלחות בטברנה.
אירוע כזה יוציא את העובדים מאזור הנוחות, יעזור להם להיפתח, להתגבש ולהגביר את המוטיבציה.
נקודה נוספת חשובה היא המחיר האטרקטיבי – קפריסין הוא אי שאינו יקר, קרבתו היחסית לישראל והמומחיות שלנו בהכרות עם הספקים, תעזור לעשות בתקציב של יום כיף אחד בישראל, 3 ימי הפקה מושקעת בקפריסין.
יאסו!

Overseas מומחים בהפקת אירועים לחברות, טיולי חברה ונופש חברה, אנו מציעים לכם אירוע חברה בקפריסין הכולל הפקת אירועים עסקיים, נסיעות עובדי חברה לחול ברמה גבוהה במיוחד עם ליווי מלא עד לפרטים הקטנים ביותר, טיולי תמריץ הפקת כנסים, סדנאות מנהלים טיולי גיבוש צוות עובדים ועוד. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 058-6959569 או להשאיר פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם.

להשארת פרטים