הפקת אירועים לחברות

ממה מורכב אירוע חברה מוצלח ואיך מארגנים אירוע כזה? Overseas – הפקת אירועים לחברות, טיולי חברה ונופש חברה מביאים לכם את כל התשובות.
הפקת אירועים עסקיים, הפקת כנסים וסדנאות מנהלים אינם עניין פשוט. צריך לדעת איך לבחור רעיון ולבנות סביבו את האירוע מא’ ועד ת’, כאשר בסופו של דבר המוזמנים צריכים לצאת עם חוויה ייחודית שתשאיר טעם של עוד.
הפקת אירועים לחברות – איך עושים את זה בפועל?

  • מתחילים מהגדרת הנקודות החשובות – חברות להפקת אירועים יודעות שכל תכנון אירוע מתחיל בהגדרת הנקודות החשובות: כמה אורחים צפויים להשתתף? מה תחום העיסוק של החברה? מהו התקציב העומד לרשות האירוע?
  • האם ישנה מטרה מוגדרת כגון השקת מוצר חדש, חגיגת הצלחה במכירות, בונוס לעובדים וכן הלאה.
  • לאחר שמסיימים לאפיין את הנקודות הללו, אפשר להתקדם לבניית קונספט לאירוע ולארגן את כל ההיבטים החשובים, וביניהם: תאריך, מקום ותוכן.
הפקת אירועים עסקיים - ,Overseas הפקת אירועים לחברות, טיולי חברה, טיולי תמריץ ונופש חברה
הפקת אירועים עיסקיים - ,Overseas הפקת אירועים לחברות, טיולי חברה, טיולי תמריץ ונופש חברה

Overseas - הפקת אירועים לחברות

יש רעיונות רבים היכולים להתאים לאירועי חברה וביניהם הופעות של אומנים מוכרים, הרצאה מעניינת, יריד מותאם למשפחות וגם נסיעות עובדי חברה לחו”ל. לכל חברה יכול להתאים רעיון אחר וחשוב לדעת איך לתפור את הרעיון הנכון בכל מקרה ומקרה. כל הדרכים מובילות לOverseas, אנו מומחים בהפקת אירועים עסקיים בחו”ל, כולל נופש חברה, נופש עסקי, טיולי תמריץ וטיולי חברה. אנחנו מציעים לכם נישה ייחודית המתמקדת בהפקת אירועים עסקיים ואירועי חברה בקפריסין, בעיקר במחוז “פוליס”. ביחד נוכל לתכנן אירוע יצירתי, חדשני ומלא בתוכן, כאשר אתם זוכים לליווי מלא משלב התכנון ועד לשלב בו האירוע מתקיים בפועל.

פעילויות נוספות

נופש חברה

אירוע חברה

טיולי חברה

טיולי תמריץ

הפקת אירועי בוטיק לחברות וארגונים - ,Overseas הפקת אירועים לחברות, טיולי חברה, טיולי תמריץ ונופש חברה

אירוע עסקי בחו״ל יכול להיות אירוע של פאן וכיף – עם מסיבות בטברנה, פעילויות אתרגיות ומגבשות שונות כמו טיפוס או טיול ג׳יפים בטבע הפתוח של ההרים הצופים לים מכל פינה. ויכול להיות גם אירוע אסטרטגיה, סדנת מנהלים או טיול תמריץ לעובדים.
בין היתר ניתן להפיק גם ימי השקה וחשיפה או סדנאות חשיבה קריאייטיבית לצוותים בארגון. קפריסין הוא המקום האידיאלי להתנתק מ״צרות היום-יום״. קרוב, לא יקר, מגוון במיוחד וכשיש לכם חברת הפקה מנצחת – ברור שההחלטה כבר הופכת לפשוטה.
במקום עוד אירוע עסקי שחוזר על עצמו, קחו את העובדים לשבור צלחת בטברנה, להרים לחיים כוס אוזו ולאכול דגים טריים בגריל. יאסו!

הפקת אירועים לחברות – כדאי לדעת!

  • הנקודה הראשונה שצריך לקחת בחשבון היא מספר המשתתפים הצפוי ומסגרת התקציב.
  • לאחר מכן צריך לשבת עם נציגי החברה ולברר היטב מה המטרה של האירוע. האם רוצים רעיונות לגיבוש צוות? האם המטרה היא טיול תמריץ או מסיבות חברה בחול? ייתכן והחברה מעוניינת באירוע שבמרכזו תעמוד השקה של מוצר חדש או קידום מכירות.
  • בניית התכנית לאירוע חייבת להיות תואמת למטרה ולענות על הציפיות. צריך לקחת בחשבון שריון מקום לאירוע, נסיעות, כיבוד, אטרקציות וכן הלאה וכאשר מדובר באירוע חברה הנערך בחול, הסיפור מורכב יותר וחשוב להיעזר בחברות הפקת אירועים.

להפקת אירוע חברה מוצלח ובלתי נשכח בקפריסין פנו אלינו ל Overseas – הפקת אירועים לחברות, טיולי חברה ונופש חברה. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 058-6959569 או להשאיר פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם.

להשארת פרטים