נופש לעובדים

מקובל מאוד לפגוש היום בבתי המלון השונים בארץ ובחו״ל, קבוצות עובדים שהחברה או הארגון בו הם עובדים החליטו להוציא אותם למספר ימי נופש. אנחנו כאן כדי להסביר לכם למה זה כדאי ואיך ירוויח העסק מהנופש בסופו של דבר.

ארגון אירועים - ,Overseas הפקת אירועים לחברות, טיולי חברה, טיולי תמריץ ונופש חברה
אירועים בטבע ובמקומות מיוחדים - ,Overseas הפקת אירועים לחברות, טיולי חברה, טיולי תמריץ ונופש חברה

טיולי תמריץ – על מה ולמה?

כיום, מקובל מאוד שחברות, ארגונים, עסקים או אפילו בתי ספר מוציאים את צוות העובדים שלהם למספר ימי נופש חברה, בעיקר ליעדים קרובים כמו קפריסין. הם מארגנים עבורם נופש לעובדים במסגרת חופשה מאורגנת במלון ומעניקים להם מספר ימי אוורור. למה הם בעצם עשים את זה? הם הרי אמורים לשלם על ימים אלו במיטב כספם, שלא לדבר על צמצום העבודה בימים אלו ובצורך לגייס צוות תגבור לשם כך. אז כאן כדאי לדעת כי נופש לעובדים הוא צורך של העסק עצמו. ולמעשה משפיע בסופו של דבר על הצלחת העסק כולו. העובדים שבים לעבודה בכוחות מחודשים וכל אחד ניצב על משמרתו עם מוטיבציה מחודשת ועם רצון חזק לתרום את המיטב לעסק אליו הוא חש כעת מחובר הרבה יותר.

Overseas - הפקת אירועים לחברות

כיום, בגלל הצורך הגדול ובעקבות הביקוש הרב ל הפקת אירועים לחברות, מציעות חברות רבות הפקת נופש לחברות. לרוב הם יכללו את כל מרכיבי הפקת אירוע עסקי כאשר בנוסף יכללו אטרקציות, מסיבות, טיולי חברה ושאר התכניות כבר באותה החבילה.
אז ללמה לבחור ב- Overseasהפקת אירועים לחברות, טיולי חברה ונופש חברה כאשר אתם מחפשים רעיונות לגיבוש צוות, אתם צריכים לפנות אל חברה מקצועית שתדע להתאים את התכניות באופן תפור אישי לחברתכם – בהתאם לרמה הרצויה ולרמה של קהל היעד שלכם.
מטרתנו היא להתאים את נופש החברה בדיוק מרבי לסוג העובדים (לדוג׳ נופש עבור חברת הייטק יהיה שונה מנופש עבור חברה קבלנית). בדיוק לשם כך יש לפנות אל אנשי מקצוע אשר ידעו לתכנן אירוע חברה בהתאם למשתתפים.

הפקת כנסים - ,Overseas הפקת אירועים לחברות, טיולי חברה, טיולי תמריץ ונופש חברה

Overseas הפקת אירועים לחברות, טיולי חברה ונופש חברה מציעים מגוון רחב של אירועים עסקיים בחו”ל, תוך התאמה מלאה של התכנים וכל שאר המרכיבים לקהל היעד.
אנו מקיימים כנסים בחו”ל, סמינר מנהלים בחו”ל, נסיעת עובדי חברה לחו”ל והכול כלול בחבילה.
כל שנותר לכם הוא להתקשר: 058-6959569 או להשאיר פרטים וכל השאר עלינו!

להשארת פרטים