הפקת אירועים לחברות - הפקת כנסים

הפקת כנסים, סדנאות מנהלים ואירועי חברה, במקום מיוחד – לדוגמא בחו״ל תורמים רבות לגיבוש של הצוות. הכנסים נועדים על פי רב לצרכי קידום העסק והשתלמות עובדים אך ניתן בהחלט לשדרג את אותם כנסים ולהוסיף תכנים של כיף ונופש לעובדים.
ובכך להרוויח גם את הגיבוש של הצוות תוך שמעניקים להם את התנאים ליהנות יחד באווירה חמה ומלכדת עם אפשרויות מתאימות בדיוק לאופי שלהם. לשם כך יש לפנות לחברת Overseas חברה המציעה הפקת אירועים עסקיים בקפריסין. כך הכנס יישא גם אופי של אירוע חברה מגבש ומלכד.

נופש לקבוצות - ,Overseas הפקת אירועים לחברות, טיולי חברה, טיולי תמריץ ונופש חברה
נופש חברה בחול גיבוש עובדים

טיולי תמריץ – כך תעשו את זה נכון!

כל חברה, כל ארגון וכל עסק אמור לתחזק את צוות העובדים שלו. במסגרת של הענקת הנחיות מידי פעם, ריענון נהלים ולעיתים לחזור שוב על הכללים המוכרים והידועים. הטוב ביותר הוא לעשות זאת באופן מסודר ומכובד בכנס גיבוש או אירוע חברתי מפנק, כך המסרים נקלטים ומתקבלים באופן הרבה יותר נוח ונעים וברוח טובה ומכבדת. לא לחינם אנחנו עדים לעובדה כי חברות רבות אכן מוציאות את העובדים שלהם לחול לאירוע חברה ומארגנים להם נופש חברה, טיולי חברה, טיולי תמריץ וכדומה.

פעילויות נוספות

נופש חברה

אירוע חברה

טיולי חברה

טיולי תמריץ

נופש לעובדים - ,Overseas הפקת אירועים לחברות, טיולי חברה, טיולי תמריץ ונופש חברה

הפקת אירועים לחברות – פונים אל מי שבאמת יודע לעשות את זה הכי טוב! כאשר מדובר בנושא של הפקת אירועים עסקיים בחו״ל או הפקת אירועים לחברות, חשוב מאוד לפנות אל חברה שמכירה את התחום ויודעת כיצד ‘לתפור’ את האירועים הללו. רק מי שמכיר את התחום ומכיר את חברות הסטארט אפ מקרוב, יודע מהי הרמה הדרושה ואיך יש לתכנן את האירוע על כל פרטיו עד הקטן ביותר.
הפקת כנס בחו״ל היא אינו דבר של מה בכך, עליך להכיר את המקומות המיוחדים והסודיים ולשזור בתוכן המקצועי גם כיף – נצא בערב יחד לטברנה קפריסאית מסורתית, עם נגני בוזוקי וצלחות שבורות על הרצפה. נרים לחיים כוס של זיווניה (הגראפה הקפריסאית המופרסמת) – יאמאס!
לחובבי השטח נאפשר לצאת לנקודות הסנפלינג והטיפוס מהטובות ביותר באירופה ונמצאות ממש בקרבת בתי המלון איתם אנו עובדים, או לטיולי ג׳יפים המשלבים גם ביקור בכפרים מסורתיים והכנת גבינת חלומי.
בגזרת התוכן נשלב מרצים ישראלים ומרצים בינלאומיים לבחירתכם, בכל נושא מחדשנות, דרך מנהיגות, אסטרטגיה וגם העשרה.

הפקת כנסים - למה לבחור ב-Overseas?

Overseas הפקת אירועים לחברות, טיולי חברה ונופש חברה מומחים בדיוק בתחום הזה של ארגון ימי נופש לחברות טכנולוגיה בקפריסין. אנחנו לא מציעים לכם סתם דיל של טיסה ומלון. חברתנו מציגה סטנדרטים גבוהים. אנחנו ‘נתפור’ את הנופש המתאים בדיוק לכם, לחברה שלכם תוך ליווי מושלם עד לפרטים הקטנים ביותר. הטיול יותאם לאופי של קהל היעד תוך שילוב תכניות, אטרקציות ושלל רעיונות יצירתיים שיהפכו את הימים הללו לבלתי נשכחים.

מחפשים חברה להפקת כנסים? רוצים לארגן נופש חברה בחול לצוות העובדים שלכם או טיולי תמריץ לעובדים שהשקיעו ועשו יותר? Overseas הפקת אירועים לחברות, טיולי חברה ונופש חברה ישמחו לתת לכם מענה מהיר, יעיל ואדיב. צרו עמנו קשר טלפוני עוד היום בטלפון מספר: 058-6959569 או השאירו פרטים ואנחנו נדאג לכל השאר!

להשארת פרטים