טיולי תמריץ

מעוניינים להוציא את העובדים לטיול תמריץ מהנה ובלתי נשכח?
Overseas – הפקת אירועים לחברות, טיולי חברה ונופש חברה אנחנו הכתובת המוסמכת והמקצועית לדבר. כולנו שמענו אודות ימי גיבוש וטיולי חברה אשר נערכים אחת לשנה ומטרתם לקרב בין העובדים ולהוציא אותם להתאוורר מהעבודה היומיומית השוחקת. אולם בחברות רבות ובארגונים גדולים מקובל בשנים האחרונות לארגן גם טיולי תמריץ בחול.

ערב גיבוש - ,Overseas הפקת אירועים לחברות, טיולי חברה, טיולי תמריץ ונופש חברה
מארגנת אירועים - ,Overseas הפקת אירועים לחברות, טיולי חברה, טיולי תמריץ ונופש חברה

טיולי תמריץ – מה המטרה?

טיול תמריץ נועד למספר מטרות:

  • המטרה הראשונה היא לתגמל עובדים מצטיינים או מחלקה שעמדה ביעדים. בדרך זו משדרים לכלל העובדים כי השקעה והישגים זוכים להערכה.
  • המטרה השנייה היא כאשר רוצים לעודד את העובדים לשיתוף פעולה ועבודת צוות או כשיש צורך להעלות את המורל ולהגביר את המוטיבציה.
  • בחלק מן המקומות מארגנים טיולי תמריץ לא עבור העובדים, אלא ללקוחות חשובים, קולגות ומשקיעים פוטנציאליים, במטרה לעורר בהם מעורבות גבוהה ורצון לתרום לחברה.
פעילויות נוספות

נופש חברה

אירוע חברה

טיולי חברה

הפקת אירועים לחברות

במסגרת טיול תמריץ לקפריסין תוכלו להנות ממחיר אטרקטיבי, זמן טיסה קצר במיוחד ואטרקציות מעולות, מגבשות ומרגשות שיגרמו להעלאת מוטיבציה וגיבוש העובדים.
נוכל לדהור על טרקטורונים בטבע הפראי של הרי הטרודוס, לצאת להפלגה ללגונה הכחולה ביאכטה פרטית רק לנו ולהנות מברביקיו קפריסאי מסורתי על הסיפון. סדנאות בישול של אוכל קפריסאי מסורתי או מסיבה יוונית בטברנה אסלית עם שבירת צלחות… יאסו!
מגוון הפעילויות בקפריסין הוא אין סופי וכך גם הארוחות – נאכל במקומות סודיים ארוחות בלתי נגמרות וטעימות בטירוף! נתאים לכל הצרכים – טבעונים, צמחונים, אוכל כשר, ללא גלוטן או כל צורך אחר – סמכו עלינו!

Overseas - הפקת אירועים לחברות וארגונים

בעוד שאירוע חברה או נופש חברה שמטרתם לגבש בין אנשי הצוות, נערכים בדרך כלל בארץ, טיולי תמריץ אמורים להיות בונוס ייחודי ולכן במקרים רבים החברות יבחרו כרעיון טיולי חברה בחול או הטסת העובדים למסיבות חברה בחול. מכיוון שיכולות להיות מטרות שונות לטיולי תמריץ, חשוב להתאים את הטיול גם למטרה וגם לאנשים היוצאים אליו. לשם כך חשוב להיעזר בחברה המתמחה בהפקת אירועים עסקיים או חברה העוסקת הפקת אירועים לחברות. כדי שהטיול יהיה מוצלח וישיג את מטרותיו, חשוב לבחור בחברה מקצועית ובעלת ניסיון, שתדע לארגן הכל מההתחלה ועד הסוף. במילים אחרות, כדאי לפנות לחברת Overseas. חברת Overseas מתמחה בארגון והפקת נופש לעובדים ואירועים עסקיים בחול לצד טיולי תמריץ מושקעים ומוקפדים עד הפרט האחרון. הטיולים נערכים בקפריסין, שם יש לחברה שותף מקומי בעל רישיון ממשרד התיירות ומבחר גדול של ספקים קבועים, כמו כן ובשל ההתמקדות בקפריסין והפקת אירועים מסוגים שונים, ב-Overseas  יודעים כיצד לבנות עבור כל חברה את הטיול המושלם.

רעיונות לגיבוש צוות - ,Overseas הפקת אירועים לחברות, טיולי חברה, טיולי תמריץ ונופש חברה

אנחנו ב Overseas נדאג לארגן את כל הפרטים ולהגיע ביחד אתכם לקפריסין כדי לוודא שלאורך כל הטיול תמריץ הכל מתנהל בצורה חלקה ועל פי הציפיות. החברה ידועה בהפקת אירועים בסטנדרט גבוה ובגמישות מחשבתית היכולה להתאים את התכנית לכל אירוע ולכל מטרה. מעוניינים לארגן טיול תמריץ לעובדים? אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 058-6959569 או להשאיר פרטים ואנו נדאג לתכנן עבורכם טיול בקפריסין ולהעניק לכם ליווי לאורך כל הדרך.

להשארת פרטים