רעיונות לגיבוש צוות

מחפשים רעיונות מעניינים לגיבוש צוות ומוכנים להשקיע? לOverseas הפקת אירועים לחברות, טיולי חברה ונופש חברה יש את הרעיון המושלם, שיענה על כל הציפיות והרבה מעבר לכך.
בכל שנה מחדש חברות וארגונים שוברים את הראש בחיפוש אחר רעיונות מקוריים לגיבוש צוות. הצורך לחדש ולגוון יכול להיות מעט מתיש אך זוהי נקודה שאי אפשר להתפשר עליה, כשרוצים להפיק אירוע חברה מוצלח. אז איך מוצאים רעיונות מעניינים? מתחילים במציאת חברות להפקת אירועים עסקיים, טיולים ונופש חברה.

הפקת כנסים - ,Overseas הפקת אירועים לחברות, טיולי חברה, טיולי תמריץ ונופש חברה
אירועים בטבע ובמקומות מיוחדים - ,Overseas הפקת אירועים לחברות, טיולי חברה, טיולי תמריץ ונופש חברה

טיולי חברה לחברות וארגונים

Overseas מציעה לכם רעיון מושלם לגיבוש צוות והוא ארגון טיול תמריץ או נופש עובדים בקפריסין. אנו מתמחים בטיולי חברה לחברות וארגונים גדולים וקטנים כאחד, המחפשים להשקיע בעובדים ולתכנן עבורם טיול שהוא חוויה יוצאת דופן.
בקפריסין מובטח לכם הנופש המושלם. נסיעות עובדי חברה לחו”ל הן לעתים עניין שבשגרה אך כמה פעמים יצא לכל העובדים לבלות יחד באתר תיירות מוביל ומבוקש? עם Overseas זה אפשרי. אנו נדאג לארגן לכם חופשה מושלמת מא’ ועד ת’, אשר תכלול פינוקים ופעילויות מגוונות, שיוכלו לגבש את העובדים ולקרב ביניהם.

Overseas - הפקת אירועים לחברות

מסיבות חברה בחול הם רעיון נוסף לגיבוש צוות, שיכול גם למלא באנרגיות חדשות ולהגביר מוטיבציה. זו הדרך שלכם להראות לעובדים שאתם מעריכים את פועלם לאורך כל השנה ומוקירים להם תודה. היציאה מן השגרה והחוויה המשותפת ייזכרו לעוד שנים רבות ויהוו זיכרון שנעים לחזור אליו שוב ושוב. מלבד ההשפעה החיובית על העובדים עצמם, אתם מרוויחים פרסום אפקטיבי ושם החברה יצא למרחקים כחברה היודעת לצ’פר את עובדיה ולתת להם הטבות משתלמות ואטרקטיביות.
Overseas מציעה לכם ארגון של טיול תמריץ, השתלמות עובדים בחול, נופש חברה והפקת אירועים בחול, באזורים שונים בקפריסין בדגש על מחוז פאפוס. שם העובדים יוכלו ליהנות מהנופים המרהיבים של שמורת הטבע ורצועת החוף ומהאווירה האותנטית הקסומה השוררת במקום.

נופש לקבוצות - ,Overseas הפקת אירועים לחברות, טיולי חברה, טיולי תמריץ ונופש חברה

כל אירועי החברה שלנו ב-Overseas, הפקת אירועים לחברות, טיולי חברה ונופש חברה מתוכננים בסטנדרטים גבוהים ומושקעת בהם מחשבה רבה. אנו פתוחים לרעיונות ויודעים לגלות גמישות מחשבתית ויצירתיות, בהתאמת סוג הנופש והפעילות לאופי החברה והעובדים. רוצים לדעת עוד ולקבל רעיונות נוספים? כל שעליכם לעשות זה להשאיר פרטים או ליצור קשר טלפוני בטלפון מספר: 058-6959569 ואנחנו כבר נדאג לשאר.

להשארת פרטים