טיולי חברה

מעוניינים לארגן טיול חברה מוצלח ומקורי? בשביל זה אנחנו כאן. Overseas מציעים לכם שירות מקצועי לתכנון טיולי חברה ואירועים בלתי נשכחים.
יותר ויותר חברות מבינות שהסוד לעבודה יעילה ולתפוקה גבוהה טמון בעובדים מרוצים. כדי לוודא שכך יהיה לא מספיק שתנאי ההעסקה יהיו אטרקטיביים, אלא רצוי גם להעניק לעובדים אירוע שנתי מיוחד שהם יחכו לו בכיליון עיניים. אירוע כזה מראה להם שאתם יודעים להעריך את עבודתם במהלך כל השנה ושאתם מוכנים להשקיע בהם.

הפקת אירועים עסקיים והפקת אירוע השקה לחברות - ,Overseas הפקת אירועים לחברות, טיולי חברה, טיולי תמריץ ונופש חברה
נופש חברה בחול גיבוש עובדים

הפקת אירועים לחברות

הרעיון נראה קוסם אך בוודאי יש לכם שאלות רבות, כגון: היכן ניתן לקיים אירועי חברה? למי זה מתאים? מה עושים באירועים אלו ומה המשמעות של זה מבחינה כספית?

נתחיל מההתחלה. אירוע חברה הוא בדרך כלל אירוע המתקיים פעם בשנה והוא נועד להזמין את העובדים להשתתף בחוויה מעניינת. למי זה מתאים? לכל חברה המחפשת דרך יצירתית להביע את הערכתה כלפי העובדים, לגבש את הצוות, או כדי לחגוג אירוע חשוב הקשור לחברה, כמו עמידה ביעדים השנתיים או השקת מוצר חדש. מלבד העובדים, תוכלו להזמין לאירוע כזה גם שותפים עסקיים, לקוחות פוטנציאליים או את בני המשפחה של העובדים. היקף המשתתפים תלוי בכם ובתקציב העומד לרשותכם לצורך האירוע כולו. כמו כן ניתן לתכנן טיולי תמריץ כבונוס לעובדים מצטיינים וגם לבנות תכנית נופש לעובדים.

פעילויות נוספות

נופש חברה

אירוע חברה

הפקת אירועים לחברות

טיולי תמריץ

נופש חברה

נופש חברות זו הדרך המושלמת לתת לעובדים להתאוורר ולהתגבש. עם זאת, קשה לשמור על מקוריות בכל שנה מחדש ולדאוג לאירוע או לפעילות שתעניין ותתאים לכל העובדים. לכן תכנון נופש חברה חייב להיות מקצועי ולהתאים לקהל היעד, אחרת כל המטרה מתפספסת.

כיצד תוכלו לוודא שהאירוע או הנופש ישמשו כתמריץ לעובדים וישדר להם את המסר הנכון? באמצעות בחירה בחברה מקצועית ובעלת ניסיון בהפקת אירועי חברה כמו חברת Overseas. 

ערב גיבוש - ,Overseas הפקת אירועים לחברות, טיולי חברה, טיולי תמריץ ונופש חברה
סדנאות גיבוש לעובדים - ,Overseas הפקת אירועים לחברות, טיולי חברה ונופש חברה

למה לבחור ב Overseas הפקת אירועים לחברות?

אנחנו מציעים לכם רעיון אחר, מקורי ומעניין ואין לנו ספק שהעובדים שלכם יאהבו אותו מאד. הצלחנו לסקרן אתכם? אז כדאי שתמשיכו לקרוא.
ההצעה שלנו כוללת תכנון וארגון נופש חברה בחול, וליתר דיוק בקפריסין, בסטנדרטים גבוהים ובחירה מבין מגוון אפשרויות שכולן מעניינות.
המטרה היא לאפשר לעובדים להירגע ולצבור כוחות מחודשים וגם לקרב ביניהם כדי להרוות את שיתופי הפעולה. את תכנון האירוע אנו עושים בהתאמה אישית לכל חברה, בהתאם לדרישות הלקוח. הייחודיות שלנו היא בהכרות מעמיקה עם המקום בו האירוע ייערך. אנו פועלים בשיתוף פעולה מלא עם משרד התיירות בקפריסין ומחויבים למתן שירות מקצועי ואמין. הפונים אלינו יודעים שהם יזכו להפקת אירוע מושלם החל מהפרטים הקטנים ועד לתמונה הגדולה, כאשר לכל אורך הדרך אנחנו כאן, משגיחים על הנעשה ודרוכים כדי לספק לכם את הטוב ביותר.
ומה לגבי עלויות? כדי לקבל הצעת מחיר, תוכלו לפנות אלינו ונדאג להעביר לכם הצעת מחיר מסודרת ומלאה, בהתאם לתכנית שנבנה יחד לנופש החברה.

Overseas - היכן יתקיים הטיול?

בכפר הדייגים לאצ’י, במחוז פוליס בקפריסין היוונית. כפר לאצ’י ידוע כמקום שקט ורגוע באי קפריסין, הנמצא למרגלותיו של מפרץ הזהב, בסמוך לרצועת חוף ושמורת טבע גדולה. במהלך הנופש העובדים יוכלו ליהנות מטברנות יווניות מסורתיות וממרינה קטנה ומכל ההטבות והפינוקים שתכננו עבורכם.

אירועים עסקיים בחול - ,Overseas הפקת אירועים לחברות, טיולי חברה, טיולי תמריץ ונופש חברה

רוצים לשמוע פרטים נוספים על טיולי חברה לקפריסין למטרת נופש חברה או טיולי תמריץ? צרו קשר טלפוני בטלפון מספר: 058-6959569 עם Overseas – הפקת אירועים לחברות, טיולי חברה ונופש חברה ונשמח לענות לכל שאלותיכם.

להשארת פרטים