טיולי חברה בקפריסין

חברת Overseas, הפקת אירועים לחברות, טיולי חברה ונופש חברה, מארגנת לכם נופש חברה בקפריסין, שיענה על כל הציפיות שלכם והרבה מעבר.
רוצים לשמוע פרטים? נופש חברה בחול הוא אחד הרגעים בשנה שכל העובדים מחכים לו בכיליון עיניים, אך הוא מצריך חשיבה ותכנון מקצועיים. לכן אתם חייבים להיעזר בחברות הפקת אירועים שתוכל לקחת על עצמה את הארגון מקצה לקצה ולטפל בכל הצרכים המיוחדים של כל עובד ועובד (אוכל טבעוני, אוכל כשר, עובדים בעלי צרכים מיוחדים, נשים בהריון ועוד).

הפקת אירועים לחברות - ,Overseas הפקת אירועים לחברות, טיולי חברה, טיולי תמריץ ונופש חברה
רעיונות לגיבוש צוות - ,Overseas הפקת אירועים לחברות, טיולי חברה, טיולי תמריץ ונופש חברה

טיולי חברה לחברות וארגונים – Overseas

חברת Overseas היא חברה המתמחה בארגון אירועים עסקיים ונופש לעובדים בחול, וליתר דיוק בקפריסין. לאורך השנים צברנו ניסיון רב בתכנון והפקת אירועים בחו”ל מסוג זה, כאשר ההתמקדות שלנו בקפריסין נובעת ממספר סיבות.

  • הסיבה הראשונה היא שלא צריך לטוס שעות רבות כדי להגיע ליעד. במרחק קצר אפשר להגיע לנופים מרהיבים ולכפר דייגים אותנטי בו ניתן לערוך את הנופש המושלם.
  • הסיבה השנייה היא שעם השנים צברנו קשרים ויצרנו שיתופי פעולה עם משרד התיירות המקומי ויש לנו את הכלים לתכנן ולהפיק אירועים מושקעים מא’ ועד ת’.
  • סיבה נוספת היא שלאי קפריסין יש מגוון רחב של אטרקציות ונופים שונים – כשמתכננים נופש לחברות יש היצע בחירה רחב, מכיוון שיש בו ים, חופים, שמורות טבע, שקט ואווירה אותנטית ייחודית שלא ניתן למצוא במקומות אחרים.
  • הסיבה החשובה ביותר היא שהמחיר לנופש חברה בקפריסין הוא אטרקטיבי יותר מהמחיר בארץ!

אנחנו יודעים שלנופש חברה יש מטרה אחת מרכזית, והיא פשוט ליהנות. העובדים שלכם משקיעים שעות רבות בכל יום ויום וכדי למנוע שחיקה או נשירת עובדים, חשוב לתגמל אותם ולהראות להם שהם מוערכים. בחלק מן המקומות עושים זאת באמצעות פעילויות חד יומיות או טיולי גיבוש, אך בOverseas אנחנו מאמינים שלפעמים צריך קצת מעבר.

נופש חברה

בתכנון הנופש אנו שמים דגש על כל הפרטים, גדולים וקטנים כאחד ומובטח לכם טיול מהנה ללא פשרות. במהלך הנופש נוכל לשלב רעיונות לגיבוש צוות, מסיבות חברה בחול ורעיונות רבים נוספים. אנו מתמחים בתכנון מדויק ומוקפד, ובהתאמה אישית של הנופש לכל חברה וחברה, בהתאם לרצונותיה ולתקציב העומד לרשותה. למה לבחור בOverseas? התשובה פשוטה: אתנו אתם יודעים שמדובר בחוויה יוצאת דופן המאופיינת בחדשנות, יצירתיות ומקצועיות. האירועים שלנו נערכים בסטנדרטים גבוהים וכוללים ליווי מלא והדוק לאורך כל הדרך, כך שגם במהלך הנופש עצמו יש לכם כתובת לפנות אליה ומישהו שיהיה בשטח וידאג שהכל מתוקתק ועובד כמו שצריך.

סדנאות לעובדים - ,Overseas הפקת אירועים לחברות, טיולי חברה, טיולי תמריץ ונופש חברה

רוצים לשמוע פרטים נוספים על טיולי חברה לקפריסין למטרת נופש חברה או טיולי תמריץ? צרו קשר טלפוני בטלפון מספר: 058-6959569 עם Overseas – הפקת אירועים לחברות, טיולי חברה ונופש חברה ונשמח לענות לכל שאלותיכם.

להשארת פרטים