אירועים עסקיים בחו"ל

עד לא מזמן היו אלו רק עובדים מהעשירון העליון שזכו לימי נופש חברה בחול על חשבון העבודה. אך בשנים האחרונות אנחנו עדים לכך כי רבים הם הארגונים, בתי העסק השונים וענפי התעשייה אשר מוציאים את העובדים שלהם לחופשה חד שנתית. הם כבר הבינו כי עובדים שהחברה מפנקת אותם, מעניקה להם טיולי תמריץ, טיולי חברה עם תכנים מתאימים, הם עובדים מרוצים יותר. וכידוע – עובדים מרוצים זה מתכון לעסק מצליח ומוצלח הרבה יותר!
אירוע חברה בחול – אירוע שמצמיח את העסק למקומות חדשים!

הפקת אירועים עסקיים - ,Overseas הפקת אירועים לחברות, טיולי חברה, טיולי תמריץ ונופש חברה
נופש חברה בחול - ,Overseas הפקת אירועים לחברות, טיולי חברה, טיולי תמריץ ונופש חברה

Overseas - טיולי חברה לחברות וארגונים

בכל מקום עבודה נוצרים קשרי עבודה בין העובדים. על פי רוב קשרים אלו אינם מעמיקים לקשרים חברתיים קרובים יותר. הם מוצאים את עצמם נפגשים בפינת הקפה או בהפסקות אך כאשר העבודה נושפת בעורף אין באמת את הפנאי לשבת יחד, לשוחח, לבלות ולהעמיק את אותם קשרים. כאשר העסק מאפשר את ימי חופשת העובדים בחול ומעניק לעובדים אירוע חברה או נופש עסקי, הם יכולים למצוא את הזמן לבלות בצוותא וליצור קשרי ידידות וגיבוש לחברה. למה זה חשוב לעסק? מה הוא ירוויח מהדבר?

נופש חברה יוצר מוטיבציה

כאשר הצוות מגובש, יש להם תחומי עניין משותפים, הם מבלים יחד, משוחחים זה עם זה ויוצרים קשרים חברתיים, הגיבוש משפיע בסופו של דבר על האווירה החיובית בעסק. כאשר ישנה אווירה טובה קיימת גם מוטיבציה גבוהה יותר. העובדים מעניקים ממיטב כישוריהם ועובדים במלוא הרצון והמרץ. התוצאה היא צמיחה משמעותית של העסק.

אירועים עסקיים - ,Overseas הפקת אירועים לחברות, טיולי חברה, טיולי תמריץ ונופש חברה
סדנאות גיבוש - ,Overseas הפקת אירועים לחברות, טיולי חברה, טיולי תמריץ ונופש חברה

אירועים עסקיים בחו"ל - למה לבחור ב-Overseas ?

אנחנו ב-Overseas מציעים הפקת אירועים לחברות בקפריסין! זה נשמע לכם אולי רחוק מידי? יומרני מידי? אז כאן חשוב שתדעו כי אם אתם רוצים להעניק לעובדים שלכם נופש ברמה איכותית וגבוהה, לא תמיד תוכלו למצוא כאן בארץ נופש ברמה המתאימה. למרבה ההפתעה הנופש אצלנו בקפריסין לא יהיה יקר יותר ביחס לנופש שתוכלו לקבל במלון סטנדרטי בארץ. אז למה לא ללכת על הטוב ביותר אם זה נשאר במסגרת האפשרות הכלכלית?

Overseas, הפקת אירועים לחברות, טיולי חברה, טיולי תמריץ ונופש חברה, מציעים אירועי חברה שמצמיחים את העסק למקומות חדשים בהתאמה אישית לכל חברה וארגון. אז מחכים לשיחת הטלפון שלכם, צרו קשר טלפוני בטלפון מספר: 058-6959569 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

להשארת פרטים