הפקת אירועים לחברות - סדנאות מנהלים

ידוע כי מנהלים בחברות ובארגונים משפיעים בסופו של דבר על העסק או הארגון כולו וכאשר התכנים ברורים ומחודדים אצל צוות המנהלים הם ידעו להעביר את המסרים ליתר העובדים ולהטמיע את חשיבותם הלאה. כאשר אתם מחליטים לקיים סדנת מנהלים על מנת לעדכן ולהתעדכן, להגדיר אסטרטגיה חדשה לחברה, לסכם את השנה שחלפה ולתכנן את שנה הבאה, לרענן את הנהלים, לשמוע על חידושים ולתחזק את שיתוף הפעולה.
יש צורך בארגון ותכנון מוקפד של סדנת המנהלים על מנת שניתן יהיה להגיע לתמהיל המושלם והרצוי, לכן מומלץ לפנות לאנשי מקצוע אשר ידעו ‘לרקוח’ את התבשיל המדויק עבורכם.
אצלנו בחברת Overseas, הפקת אירועים לחברות, טיולי חברה ונופש חברה תוכלו להזמין סדנאות מנהלים והפקת כנסים באווירה שונה ויוקרתית, לא עוד מפגש עובדים סטנדרטי.

הפקת אירועים עסקיים והפקת אירוע השקה לחברות - ,Overseas הפקת אירועים לחברות, טיולי חברה, טיולי תמריץ ונופש חברה
ימי גיבוש וכיף - ,Overseas הפקת אירועים לחברות, טיולי חברה, טיולי תמריץ ונופש חברה

Overseas - הפקת אירועים לחברות

סדנא מיוחדת למנהלים ניתן להפיק בחו”ל ולצאת מהקופסא, לצורך הפקת אירוע שכזה יש לפנות אל אנשי מקצוע אשר הם אלו שידעו איך לארגן אירוע בסדר הגודל הרצוי. הם ידעו לתכנן אותו על כל פרטיו על מנת שהוא אכן יעניק את התוצאות הרצויות. כאן יש לנו דילמה. חברות רבות מציעות כיום את שירותי ההפקה שלהם ואנחנו אמורים להחליט ולבחור בחברה הרצויה והמתאימה לנו. לשם כך יש לדרוש ולחקור ולבדוק היטב על מנת שהבחירה בסופו של דבר אכן תהיה מתאימה ויעילה לצרכים הספציפיים של החברה ולמען התועלת הרצויה.

פעילויות נוספות

נופש חברה

אירוע חברה

טיולי חברה

טיולי תמריץ

נופש חברה בחו"ל

כאן עולה הדילמה. להיכן כדאי לקחת את המנהלים? המלונות בארץ אינם זולים בלשון המעטה ולעומת זאת, חו”ל תמיד נשמע קורץ ומפתה יותר ובמיוחד כאשר מדובר בקפריסין – יעד קרוב ולא יקר וכן כאשר מדובר בכנס מנהלים, יש מקום לשקול סדנא למנהלים בחול. הנופש ייערך ברמה גבוהה ויוקרתית הרבה יותר והתחושה תהיה הרבה יותר מכובדת. וההוצאה לאו דווקא גבוהה יותר. למה לבחור בOverseas? חברת Overseas מציעה את האפשרות של נופש חברה בקפריסין. נופש יוקרתי וחוויתי במיוחד תוך התאמה מושלמת של כל התכניות לקהל היעד.
נאפשר למנהלים להתנתק מטרדות היום-יום ולהתמקד ככל יכולתם בסדנא או האופסייט הנהלה לשמו הם הגיעו. בלילות נשלב גם זמנים של כיף, נצא לטברנות על שפת המים, נאכל מאכלים מסורתיים ומיוחדים ונהנה לצלילי הבוזוקי.
חוויות אתגריות גם לא חסר בקפריסין ובשילוב התוכן המקצועי נוביל גם סדנאות מנהיגות שטח על טרקטורונים, פעילות צוות ושיתוף פעולה בטיפוס הרים וסנפלינג וגם סתם כיף בהפלגה ללגונה הכחולה או טיולים רגליים בשמורת הטבע אקאמאס.
החוכמה היא להשתמש בכלים שקפריסין מאפשרת ולהפוך את הסדנא ממשהו שחובה לעשות ל- זכות!

רעיונות לגיבוש צוות - ,Overseas הפקת אירועים לחברות, טיולי חברה, טיולי תמריץ ונופש חברה

אנחנו מכירים היטב את דרישותיהם של המנהלים בחברות מובילות במשק הישראלי ויודעים להתאים עבורם את התכניות ואת הפינוקים בסטנדרטים הכי גבוהים. נגלה לכם גם כי נופש כזה לא יעלה לכם בהכרח יותר מאשר נופש בארץ. אז מכל הסיבות שבעולם, פנו אלינו בטלפון מספר: 058-6959569 או השאירו ותיהנו מנופש איכותי ברמה גבוהה במיוחד!

להשארת פרטים